Jotashield Extreme

Enerji maliyetlerinde tasarruf

Enerji maliyetlerinde tasarruf

10 yıl yüksek performans

Jotashield Exteme %100 saf akrilik bağlayıcıya sahiptir. En zorlu hava şartlarına karşı bile yüksek performans göstererek on yıllık bir koruma sunar. Böylece yapının daha seyrek periyodlarda boyanmasını sağlayarak maliyet avantajı sağlar; uzun dönemli çözümler sunar.  

Sürdürebilirlik  

Hem düşük uçucu organic bileşikli (VOC) yapısı hem de yarattığı ısı yansıtım efekti ile soğutma maliyetlerini ve ısı adası etkisini düşüren çevreci bir ürünüdür.    Formülasyonunda kurşun, civa, krom, kadmiyum gibi zararlı bileşenler içermez. Açık tonları %65, koyu tonların ise %40 oranında yansıtma özelliği ile GS-11 Green Seal Standardını sağlar. 

UV dayanımı yüksek renkler

 2 kat yüksek “UV Dayanımlı Renk” ve “Isı Yansıtım” özellikleri sayesinde güneşin yıkıcı ultraviole ve kızılötesi ışınlarına karşı dayanıklı bir sistem oluşturur. Bu sayede renkler uzun sure kalıcılığını koruyorak estetik bir görünüm katar.  

Anti karbonlaşma  

Jotashield Extreme, atmosferdeki CO2 ile betondaki mineral tuzların reaksiyona girmesini engeller. Böylece su ve neme karşı mükemmel bir koruma sağlayarak beton korozyonunu önler.  

Multicolor Teknolojisi  

1976 yılında dünyada ilk kez Jotun tarafından geliştirilen Multicolor Teknolojisi ile hayalinizdeki her renk tam üç dakika içerisinde hazırlanır!    Jotashield Extrem aynı teknoloji sayesinde renk makinalarında istediğiniz anda hazırlanır.Uygulama

Anza marka pembe rulo ile uygulanabilir. En fazla %5 oranında su ile inceltilmelidir.

Önerilen boya sistemi:

1 kat Jotashield Penetrating Primer ya da Alkali Resistant Primer

2 kat Jotashield Extreme

Sertifikalar:

5000 ovmaya kadar dayanım (Wimpey Laboratuvarları)

0.3 mm’ye kadar çatlak köprüleme (Technology center, UK)

Düşük likid su iletimi (Technology center, UK)

Orta derecede su buharı iletimi (Technology center, UK)

Karbondioksit difüzyon dayanımı (Technology center, UK)