Fenomastic Güzel Evim Mineral

Fenomastic Güzel Evim Mineral’in benzersiz renk oyunu ile doğadan ilham alan mekanlar yaratmak çok kolay! Basit fırça darbeleriyle duvarlarınızda hayat bulan doğal görünümle tam istediğiniz gibi bir ortama sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hayalinizdeki atmosferi zihninizde canlandırmanız. Fenomastic Güzel Evim Mineral’i duvarlarınızda uygulamaya başlamadan önce küçük bir alanda deneme yapmanızı öneriyoruz. İşte hazırsınız! 

Uygulama Adımları:

1) Boyamaya başlamadan önce  duvarınızın temiz ve kuru  olduğunu kontrol edin. Duvardaki  mevcut boya yıpranmışsa duvar  öncelikle Fenomastic Serisi ile  iki kat boyanabilir. Uygulamaya  başlamadan önce gözlük ve  eldivenlerinizi takmayı unutmayın. 

2) Fenomastic Güzel Evim Mineral’in  yoğun bir kıvamı vardır. Uygulama  öncesinde ve gerekirse uygulama  sırasında boyayı karıştırın. 

3) Fenomastic Güzel Evim Mineral’i,  Jotun mağazalarımızdan  bulabileceğiniz 100 mm’lik  Anza fırçaları ile uygulayın.  Tercihinize göre bir veya iki kat  uygulayabilirsiniz: İlk kat uygulama  sonrası elde ettiğiniz görüntüden memnun kalırsanız ikinci kez  uygulamanız gerekmemektedir.  Uygulama esnasında geniş  fırça darbeleri yumuşak bir etki  yaratırken, kısa darbelerle daha  maskülen bir görünüm elde  edebilirsiniz. Tercih sizin! 

4) Yüzey yaşken renk olduğundan daha koyu görünecektir. Bir saat sonra  yüzeye dokunabilirsiniz. Dört saat  sonra ikinci katı uygulayabilirsiniz. 

5) Duvara su sıçrama riski olan alanlarda son kat olarak mutlaka transparan koruyucu kullanmanızı öneririz.