PRN Yapı, mantolama, izolasyon, dış cephe kaplama, cephe kaplama malzemeleri satış ve uygulama konusunda verdiği hizmetlerle sektörde tecrübeli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır.

Hakkımızda

Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında PRN YAPI, iştirak ettiği bütün projelerde müşterilerine ve çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı olan ısı yalıtımı ve boya alanında dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı birinci önceliği olarak görmektedir. 

Yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde hizmet verdiği müşterilerinin en değerli varlıklarının evleri olduğunun bilinciyle, ısı yalıtımı alanında yaptığı birincil görevin, müşterilerinin zor hayat şartlarında en önemli korunakları olan evlerini PROPAİNT YAPI güvencesiyle öncekinden daha korunaklı bir hale getirmek olduğuna inanmaktadır. 
Sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek, kısa sayılabilecek bir sürede ısı yalıtımı sektöründe lider firma konumuna yükselen, ancak bu konumunu koruyabilmenin yolunu, kendisini sürekli geliştirmek ve yenilemekte arayan PRN YAPI, yaşadığı dönüşümdeki en büyük paya sahip olduklarını bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaya devam edecektir. 


Her adımı ile mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak.

Vizyonumuz
Temeli insana ve doğaya saygı olan, modernlik ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan kalite odaklı, çözüme yönelik hizmet anlayışı, işçi sağlığı ve iş güvenliği gibi konuları ilke edinerek, başarılı uygulamalar gerçekleştiren, işlevsel, estetik, yenilikçi ve kesin çözümleriyle referanslarına her yıl yenilerini ekleyen firmamız; önümüzdeki yıllarda da aynı hedef ile yalıtım sektöründe ayrılacağını korumaya, ilk akla gelen ve tercih edilen kurum olarak ,yoluna devam etmektir.
PRN Yapı
Misyonumuz
Yeniliklere açık, teknik ve teknolojik imkanları en iyi şekilde kullanan firmamızı,geliştirmek ve güçlendirmek; ‘ÇALIŞAN,DİNAMİK ,HIZLI, EKONOMİK, GÜVENİLİLİRLİK’ prensibini sizler için uygulayan, Bulunduğumuz sektörde Kaliteli iş, uzmanlaşmış ekip, iş güvenliği ve saygınlık ilkeleri ile “önce müşteri memnuniyetine odaklı çalışan bir şirket olmak.
PRN Yapı

Bütçe Dostu

A Sınıfı Kalite

24/7 Destek

Her İhtiyaca Uygun Hizmetler