Kumkapi Sk. 34/3 G.O.P / ANKARA -TR

0537 668 69 47 0312 439 01 90

info@mktsmotor.com.tr

Pzt-Ct | 09:00 - 18:00

Resim 1 Resim 2

Oxytech’i Benzersiz Kılan

Avantajlı Farklılıklar

Geleneksel ve güncel tüm karbon temizleme sistemlerinden farklı olarak patentli ve inovasyon ödülü bulunan ileri teknoloji ürünü olan “Oxyhtech -Karbon Mix” sistemi; hava emiş filtresinden başlayıp, gaz kelebeği, hava emiş boruları, turbo, map ve maf sensörleri, manifold, silindir kapağı hava kanalları, emme subaylarının üst yüzeyi, emme ve egzoz supaplarının alt yüzeyi, piston yüzeyi, piston yağ segmanları, enjektör uçları ve Egr valfini araçtan hiçbir parça sökmeden temizleyerek aracınızın motor performansını ilk günkü haline getirmektedir.

Oxytech’in Aracınıza Sağlayacakları

%10 / 15 -

45 Dakikalık Onarım Sonrasında Kaybolan Beygir Gücünde %10 Artış

%10 / 15 -

%10-15 Oranında Fabrika Verilerine Dönen Yakıt Değerleri

Egsoz Emisyon

Egsoz Emisyon Değerlerinin Fabrikasyon Verilere Geri Dönüşü

Sessiz Motor

Sessiz ve Vuruntusuz Çalışan Motor

Onarım Tasarrufu

Karbona Dayalı Potansiyel Motor Onarımlarından Tasarruf

Neler Sunuyoruz?

Yüksek Verimli Oksihidrojen Teknolojisiyle Motor Temizliği

Karbon Temizleme Makinelerimiz, suyu oksijen ve hidrojene ayırarak, aktif darbe ile güçlendirilmiş bir elektroliz süreci kullanır. Motorlara enjekte edilen yüksek kalorifik güce sahip oksihidrojen gazı, yanma sıcaklığında hızlı bir artış sağlayarak, kontrollü bir pirolitik patlamaya yol açar. Bu patlama, tüm karbon birikintilerini 60 dakikada yakarak, parçalayarak ve ortadan kaldırarak motorda temizlik sağlar. Ekipmanlarımız, ulusal ve uluslararası pazarlarda en büyük gaz üretimini sağlamaktadır.

Nerelerde Etkili?

Oxyhtech ’in karbon temizleme makineleri, benzersiz oksihidrojen teknolojisi sayesinde, benzinli, dizel, LPG ve hibrit motorlar dahil olmak üzere tüm yakıt türlerinde etkilidir. Yüksek kalorifik gücüne sahip oksihidrojen gazı, motorlarda biriken karbon birikintilerini hızlı ve etkili bir şekilde temizler, motor performansını artırır ve emisyonları azaltır.

Dünyanın Dört Bir Yanındayız

50 Ülkede 16 Yıldır, 3000 Müşteriye Güvenle Hizmet

Oxyhtech, 16 yıldır 50 ’den fazla ülkede müşterilerimize en üstün hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. 3000 ’den fazla müşteriye güvenle hizmet vererek, sektördeki liderliğimizi ve uzmanlığımızı her geçen gün daha da pekiştiriyoruz. Siz de güvenilir çözümlerimizle tanışın ve başarı hikayemizin bir parçası olun.

Sorununuz Oxyhtech ile Çözüme Dönüşsün!

Aklınıza takılan bir şey mi var?

Aşağıdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm merak ettiklerinizi sorabilir MKTS Oxyhtech ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.